Paslaugos

Cinkavimas

Cinkavimo metodas buvo užpatentuotas dar XIX amžiuje. Laikui bėgant cinkas įrodė savo, kaip geriausios dangos medžiagos, apsaugančios plieno gaminius nuo korozijos, savybes. Iki šiol sukurta keletas cinko dengimo technologijų.
Karstā cinkošana jeb galvanizācija notiek, iegremdējot apstrādājamo priekšmetu izkausētā cinkā, kura temperatūra ir aptuveni 450° C. Notiek reakcija starp dzelzi un cinku, veidojot dzelzs – cinka kausējumu. Pārklājuma slāņa biezums ir atkarīgs no priekšmeta atrašanās ilguma šķidrajā cinkā, cinka temperatūras un silīcija satura tēraudā. Variējot ar iegremdēšanas ilgumu, var noteiktā diapazonā regulēt cinka slāņa biezumu un nodrošināt klienta prasībām atbilstošu pārklājumu.
Karstās cinkošanas priekšrocības ir ilgtermiņa aizsardzība, pieejamas cenas un spēja nocinkot arī iekšējās virsmas. Zn metals uzstādīta lielākā cinkošanas vanna Latvijā. Vannas izmēri: 10500 x 2900 x 1400 mm (garums, dziļums, platums). Spējam nocinkot metāla konstrukcijas līdz pat 13 m garumā!

Pasyvavimas

Zn Metals yra vienintelė karšto cinkavimo įmonė Latvijoje, siūlanti savo klientams pasyvavimą - procesą, užtikrinantį papildomą metalo apsaugą.
Pasyvavimas sudaro papildomą sluoksnį, kuris apsaugo metalą nuo cinko oksidacijos, vadinamosios "baltosios rūdys". Procesui naudojamas vanduo su neorganinėmis medžiagomis. Pasyvuotos konstrukcijos ilgiau išlaiko blizgesį ir šviežią cinkuotą išvaizdą. Pasyvavimas plačiai naudojama metalui apdoroti prieš dažymą.

Dažymas

Krāsošana pēc cinkošanas jeb tā saucamā Duplex sistēma nodrošina papildu konstrukciju aizsardzību agresīvā vidē un tiek izmantota arī kā estētisks risinājums, lai nodrošinātu konstrukciju vizuālā izskata atbilstību noteiktām vides prasībām.
Metāla konstrukcijas krāsojam ar izsmidzināšanas metodi, izmantojot epoksīda vai poliuretāna krāsas klienta izvēlētajā tonī.
Varam nodrošināt krāsošanu līdz 16 m garām konstrukcijām. Atkarībā no klienta prasībām nodrošinām gan cinkotu, gan neapstrādātu virsmu krāsošanu. Izvēloties piemērotāko krāsu sastāvu un rūpīgi sagatavojot konstrukciju virsmu, nodrošinām kvalitatīvu rezultātu un krāsas noturību.

Smėliavimas

Lai nodrošinātu pilnu metāla konstrukciju apstrādes ciklu piedāvājam ar skrošu strūklu sagatavot metāla konstrukciju virsmu tālākai apstrādei. Konstrukciju virsmas stāvoklim ir būtiska nozīme to turpmākā apstrādē ar dažādiem pārklājumiem.
Pareiza attīrīšana un sagatavošana uzlabo metāla virsmas saķeri ar pārklājuma materiālu, kas savukārt turpmāk uzlabo metāla aizsardzības spējas un paildzina konstrukcijas kalpošanas laiku.
Skrotēšanas procesā izmantojam tērauda skrotis ar diametru 0,46-1,18 mm, rezultātā iegūstot metāla konstrukcijas ar tālākai apstrādei atbilstoši sagatavotu virsmu. Varam nodrošināt skrotēšanu līdz 16 m garām konstrukcijām. Piedāvājam arī cinkotu konstrukciju skrotēšanu.

Sužinokite daugiau susisiekdami
su mūsų pardavimo profesionalais.