Pakalpojumi

Cinkošana

Galvanizācijas metode tika patentēta jau 19. gadsimtā. Laika gaitā cinks ir pierādījis savu kvalitāti kā labākais pārklājums, kas pasargā tērauda izstrādājumus no korozijas. Šobrīd ir izstrādātas vairākas cinka uzklāšanas tehnoloģijas.
Karstā cinkošana jeb galvanizācija notiek, iegremdējot apstrādājamo priekšmetu izkausētā cinkā, kura temperatūra ir aptuveni 450° C. Notiek reakcija starp dzelzi un cinku, veidojot dzelzs – cinka kausējumu. Pārklājuma slāņa biezums ir atkarīgs no priekšmeta atrašanās ilguma šķidrajā cinkā, cinka temperatūras un silīcija satura tēraudā. Variējot ar iegremdēšanas ilgumu, var noteiktā diapazonā regulēt cinka slāņa biezumu un nodrošināt klienta prasībām atbilstošu pārklājumu.
Karstās cinkošanas priekšrocības ir ilgtermiņa aizsardzība, pieejamas cenas un spēja nocinkot arī iekšējās virsmas. Zn metals uzstādīta lielākā cinkošanas vanna Latvijā. Vannas izmēri: 10500 x 2900 x 1400 mm (garums, dziļums, platums). Spējam nocinkot metāla konstrukcijas līdz pat 13 m garumā!

Pasivācija

Zn metals ir vienīgais karstās cinkošanas uzņēmums Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā papildus metāla aizsardzību – pasivāciju.
Pasivācija izveido pēcapstrādes slāni, kas pasargā metālu no cinka oksidēšanās jeb ‘baltās rūsas’ veidošanās. Tās pamatā tiek izmantots ūdens, kam pievienotas neorganiskas vielas. Pasivētas konstukcijas ilgāk saglabā spīdumu un svaigi cinkotu izskatu. Pasivācija tiek plaši izmantota metāla sagatavošanai pirms krāsošanas.

Krāsošana

Krāsošana pēc cinkošanas jeb tā saucamā Duplex sistēma nodrošina papildu konstrukciju aizsardzību agresīvā vidē un tiek izmantota arī kā estētisks risinājums, lai nodrošinātu konstrukciju vizuālā izskata atbilstību noteiktām vides prasībām.
Metāla konstrukcijas krāsojam ar izsmidzināšanas metodi, izmantojot epoksīda vai poliuretāna krāsas klienta izvēlētajā tonī.
Varam nodrošināt krāsošanu līdz 16 m garām konstrukcijām. Atkarībā no klienta prasībām nodrošinām gan cinkotu, gan neapstrādātu virsmu krāsošanu. Izvēloties piemērotāko krāsu sastāvu un rūpīgi sagatavojot konstrukciju virsmu, nodrošinām kvalitatīvu rezultātu un krāsas noturību.

Skrotēšana

Lai nodrošinātu pilnu metāla konstrukciju apstrādes ciklu piedāvājam ar skrošu strūklu sagatavot metāla konstrukciju virsmu tālākai apstrādei. Konstrukciju virsmas stāvoklim ir būtiska nozīme to turpmākā apstrādē ar dažādiem pārklājumiem.
Pareiza attīrīšana un sagatavošana uzlabo metāla virsmas saķeri ar pārklājuma materiālu, kas savukārt turpmāk uzlabo metāla aizsardzības spējas un paildzina konstrukcijas kalpošanas laiku.
Skrotēšanas procesā izmantojam tērauda skrotis ar diametru 0,46-1,18 mm, rezultātā iegūstot metāla konstrukcijas ar tālākai apstrādei atbilstoši sagatavotu virsmu. Varam nodrošināt skrotēšanu līdz 16 m garām konstrukcijām. Piedāvājam arī cinkotu konstrukciju skrotēšanu.

Noskaidro vairāk sazinoties ar
mūsu pārdošanas speciālistiem