Услуги

Цинкование

Метод гальванизации был запатентован еще в 19-м веке. Со временем цинк зарекомендовал себя как лучший материал для покрытия, защищающий стальные изделия от коррозии. К настоящему времени разработано несколько технологий нанесения цинка.
Karstā cinkošana jeb galvanizācija notiek, iegremdējot apstrādājamo priekšmetu izkausētā cinkā, kura temperatūra ir aptuveni 450° C. Notiek reakcija starp dzelzi un cinku, veidojot dzelzs – cinka kausējumu. Pārklājuma slāņa biezums ir atkarīgs no priekšmeta atrašanās ilguma šķidrajā cinkā, cinka temperatūras un silīcija satura tēraudā. Variējot ar iegremdēšanas ilgumu, var noteiktā diapazonā regulēt cinka slāņa biezumu un nodrošināt klienta prasībām atbilstošu pārklājumu.
Karstās cinkošanas priekšrocības ir ilgtermiņa aizsardzība, pieejamas cenas un spēja nocinkot arī iekšējās virsmas. Zn metals uzstādīta lielākā cinkošanas vanna Latvijā. Vannas izmēri: 10500 x 2900 x 1400 mm (garums, dziļums, platums). Spējam nocinkot metāla konstrukcijas līdz pat 13 m garumā!

Пассивация

Zn Metals – единственное предприятие по горячему цинкованию в Латвии, которое предлагает своим клиентам дополнительную защиту металла – пассивацию.
При пассивации образуется пассивирующий слой, который защищает металл от окисления цинка, известного как «белая ржавчина». В процессе используется вода с добавлением неорганических веществ. Пассивированные конструкции дольше сохраняют свой блеск и свежий оцинкованный вид. Пассивация широко применяется для обработки металла перед покраской.

Покраска

Krāsošana pēc cinkošanas jeb tā saucamā Duplex sistēma nodrošina papildu konstrukciju aizsardzību agresīvā vidē un tiek izmantota arī kā estētisks risinājums, lai nodrošinātu konstrukciju vizuālā izskata atbilstību noteiktām vides prasībām.
Metāla konstrukcijas krāsojam ar izsmidzināšanas metodi, izmantojot epoksīda vai poliuretāna krāsas klienta izvēlētajā tonī.
Varam nodrošināt krāsošanu līdz 16 m garām konstrukcijām. Atkarībā no klienta prasībām nodrošinām gan cinkotu, gan neapstrādātu virsmu krāsošanu. Izvēloties piemērotāko krāsu sastāvu un rūpīgi sagatavojot konstrukciju virsmu, nodrošinām kvalitatīvu rezultātu un krāsas noturību.

Дробеструйная обработка

Lai nodrošinātu pilnu metāla konstrukciju apstrādes ciklu piedāvājam ar skrošu strūklu sagatavot metāla konstrukciju virsmu tālākai apstrādei. Konstrukciju virsmas stāvoklim ir būtiska nozīme to turpmākā apstrādē ar dažādiem pārklājumiem.
Pareiza attīrīšana un sagatavošana uzlabo metāla virsmas saķeri ar pārklājuma materiālu, kas savukārt turpmāk uzlabo metāla aizsardzības spējas un paildzina konstrukcijas kalpošanas laiku.
Skrotēšanas procesā izmantojam tērauda skrotis ar diametru 0,46-1,18 mm, rezultātā iegūstot metāla konstrukcijas ar tālākai apstrādei atbilstoši sagatavotu virsmu. Varam nodrošināt skrotēšanu līdz 16 m garām konstrukcijām. Piedāvājam arī cinkotu konstrukciju skrotēšanu.

Узнай больше, обратившись
к нашим специалистам по продажам.